درباره من

معرفی کوتاه:

  • میلاد قانع ، متولد ۱۳۶۴ و ساکن تهران
  • آخرین مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی گرایش بازاریابی بین‌الملل از دانشگاه تهران

برای یادگیری پایانی نمیبینم و همیشه از آموختن لذت میبرم. برای فعالیت کاری و یادگیری بیشتر روی بازاریابی و به ویژه بازاریابی دیجیتال متمرکز هستم.

مسیر زندگی:

زندگی خودم را به دو بخش تقسیم میکنم: قبل از ۲۵ سالگی که تقریبن همه چیز براساس عرف و اجبار پیش رفت (تحصیل تا ۱۸ سالگی، کنکور و انتخاب رشته براساس عرف جامعه، خدمت سربازی و…) و بعد از ۲۵ سالگی که تلاش کردم نقش اختیار در زندگی پررنگ‌تر باشه. در دوران دانشجویی به برگزاری دوره‌های آموزشی کوتاه مدت مشغول بودم و اولین فعالیت کاری من هم کارمند آموزش یکی از واحدهای دانشگاه علمی کاربردی بود. بعد از چند ماه در بخش بازرگانی خارجی یک شرکت تولیدی پذیرفته شدم و به ترخیص کالا از گمرک مشغول بودم. همزمان دوره‌ی MBA رو گذروندم. انجام یک کار روتین و بدون چالش جدید خیلی دلچسب نبود. به همین دلیل تغییر مسیر دادم و از ۲۷ سالگی فعالیت مستقل خودم رو شروع کردم. با توجه به تجربه‌ای که داشتم، سراغ برگزاری دوره‌های آموزشی کوتاه مدت رفتم. موسسه کار و کسب قانع رو تاسیس کردم و به مدت ۲ سال مشغول برگزاری همایش، کارگاه آموزشی و آموزش‌های سازمانی بودم. هرچند که به موفقیت مطلوب نرسیدم، اما تجربه‌ی بسیار گرانبهایی بود. سال ۹۳ در کنکور کارشناسی ارشد شرکت کردم و موفق شدم در رشته‌ی مدیریت بازرگانی گرایش بازاریابی بین‌الملل تحصیل کنم. از خرداد ۹۵ که فارغ‌التحصیل شدم بیشتر روی فعالیت‌های آنلاین و مباحث بازاریابی دیجیتال متمرکز بودم.

چه می‌کنم؟

تقریبن صفر تا صد یک فعالیت آنلاین در ابعاد کوچک رو تجربه کردم. به کار و کسب‌های کوچک در مورد مسائل کلی مثل تعیین استراتژی و ترسیم چشم‌انداز، مشورت میدم. اما ترجیح میدم بیشتر روی فعالیت‌های آنلاین و بازاریابی دیجیتال متمرکز باشم.

هدف این وبسایت؟

هدف اصلی آشنایی بیشتر و برقراری ارتباطی پویا و بلند مدت با دوستانیه که علاقه یا زمینه فعالیت مشترک داریم. اینجا میخوام از دغدغه‌های کاری و اجتماعی، نکته‌های کاربردی توسعه فردی، تجربه‌ها و مطالعه‌هایی که مفید باشن، و هر چیزی که کمک کنه زندگی بهتر و حال بهتری داشته باشیم، بنویسم و از تبادل تجربه و نظر با شما لذت ببرم و یاد بگیرم.

چه کمکی می‌کنم؟

علاوه بر مشورت در بازاریابی دیجیتال و فعالیت‌های آنلاین (وبسایت، شبکه‌های اجتماعی، استراتژی فعالیت آنلاین و…)، امکان همکاری تمام وقت و پروژه‌ای هم وجود داره. اگر نیاز به مشورت دارین و یا فکر میکنین من میتونم کمکی کنم، کافیه به من پیام بدین تا در اولین فرصت با شما تماس بگیرم و با هم بیشتر آشنا بشیم. حتی اگر امکان همکاری فراهم نشه، میتونیم در فضایی دوستانه به تبادل نظر و یادگیری ادامه بدیم.